LSI Auckland Dil Okulu

LSI Auckland Dil Okulu

Yeni Zelanda’nın Kuzey Adası’nda yer alan Auckland, Yeni Zelanda’nın en büyük, ve en güzel şehirlerinden biridir. Tümü yürüyüş mesafesinde olmak üzere Auckland plajlar, limanlar ve dağlarla çevrilidir. Yerel Maori kültürü hakkında’da bilgi edinebileceğiniz Auckland, Yeni Zelanda’da İngilizce öğrenmek isteyen her öğrenciyi mutlu edecek capcanlı bir eğlence ve kültür hayatı sunar.

LSI, Auckland şehrinin tam merkezinde; kafelere, restoranlara ve ulaşım bağlantılarına yakın bir konumdadır. Dil okulumuz, İngilizce eğitimi için son derece rahat bir ortam sunar. Aydınlık ve ferah dersliklerimiz Myers Park’taki palmiye ağaçlarına bakar ve öğrenciler kablosuz internet, televizyon ve DVD’lerin bulunduğu bir bilgisayar odası, bir ibadet odası ve küçük bir kütüphane ile buzdolabı, mikrodalga fırını ve sıcak içecek makinesinin bulunduğu bir de öğrenci salonu gibi imkanlardan faydalanabilirler. TOEFL ve Cambridge Sınavı’na (CAE) hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunarız.

Auckland: Yelkenler Şehri olarak bilinen Auckland, farklı kültürlerden gelen insanları, manzaraları ve doğasıyla dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. Hem şehir hayatı hem de doğal yaşam seven öğrenciler için tercih edilebilir.

LSI Auckland: Burada LSI futbol takımı bulunmaktadır. Hava dalışı, kayak, şarap tadımı ve doğaseverler için heyecan verici Yeni Zelanda ormanlarında yürüyüşe kadar sınırsız aktivite seçenekleri vardır.

Okulun Konumu: Sky Tower’ın arkasında bulunan bina, merkeze sadece yürüme mesafesindedir. Denize de yakınlığından dolayı okul sonrası arkadaşlarınızla zaman geçirmek için bir alternatiftir.

Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.

Donanım: Maximum 15 kişilik, 20 dersliği olan LSI Boston’da, ücretsiz Wi-Fi kullanımı, öğle yemeği salonu ve kütüphanesi de bulunmaktadır.

Sunulan Programlar: Dersler 45 dakika olup; Genel İngilizce (20), Yoğun (25 ve 30) İş İngilizcesi (20+5 ya da 10), Akademik kurslar, TOEFL, IELTS ve küçüklere yönelik İngilizce programları sunulur.

LSI EĞİTİM PORTALI: Online öğretim sisteminde test sonuçlarınıza ulaşabilir, birebir ders öncesi hazırlanıp çalışmalarınızı kaydedebilirsiniz ve öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz.