LSI Vancouver Dil Okulu

LSI Vancouver Dil Okulu

Çevresi yemyeşil dağ ormanları ve Büyük Okyanus ile sarılmış capcanlı, modern bir kent olan Vancouver, Kanada’da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için tam anlamıyla baş döndürücü bir yerdir.

Dil okulumuz Vancouver şehir merkezinin tam kalbinde, kentin başlıca cazibe merkezleri ve ulaşım hizmetlerine yürüyüş mesafesindedir. Aralarında internet erişimi sağlayan bir bilgisayar laboratuarı, öğrencilerin kendi kendilerine çalışmalarına yardımcı olan materyallerle dolu bir kütüphane ve öğrenci salonunun da bulunduğu imkânlar, LSI Vancouver’ı İngilizce eğitim için rahat ve samimi bir ortam haline getirir. TOEFL ve Cambridge Sınavı’na (CAE) hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunarız.

Vancouver: Vancouver, Kanada’nın batısındaki en büyük şehridir. Bir liman şehri olması ve doğal alanlarının güzelliği sebebiyle turistlerin ilgisini çeken şehir; dünyadaki en yaşanabilir şehirler arasında ilk 5’tedir. Şehir içi ulaşımda en rahat yol geniş otobüs ağıdır ancak metro seçeneği de vardır.

LSI Vancouver: LSI’ın kendine özgü eğitim esaslarına göre geliştirdiği ders içeriklerine ek olarak sosyal aktivitelerle öğrencilerin dil gelişimi desteklenir. Canadian Rockies Turu ve Vancouver Adası Turu gibi heyecan verici deneyimlerin yanında, çeşitli spor aktiviteleri, tarihi ve turistik gezilere katılma şansı sunar.

Okulun Konumu: Şehir merkezinde; kafe/bar, sanat galerileri, alışveriş merkezleri gibi herkese hitap edebilecek tesislere yürüme mesafesinde yer alır.

Donanım: İnteraktif derslerin yürütüldüğü 12 sınıf, maksimum 15 kişilik sınıflar, ücretsiz wi-fi hizmeti, öğrenciler için dinlenme salonları.

Sunulan Programlar: Her ders 50 dakikadır. Genel İngilizce(20), Yoğun İngilizce(25 veya 30), İş İngilizcesi (20GI+10), Sınav Hazırlığı(20, 24 veya 30), Akademik İngilizce(25) kursları sunulur.

Premium kurslar: Bire Bir(20,30,40 veya 50), Mini Grup(20,30 veya 40)