LSI Toronto Dil Okulu

LSI Toronto Dil Okulu

Toronto Kanada’nın en büyük ve en güzel kentlerinden biridir. CN Kulesi’nin tepesinden Ontario Gölü kıyılarına kadar, bu rengarenk ve kozmopolit şehir Kanada’da İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere sonsuz fırsatlar sunar.

Güzel bir yerleşim bölgesi olan Rosedale’de, kendine has modern bir binada yer alan LSI Toronto, İngilizce eğitimi için rahat bir ortam sağlar. Dil okulumuz metro istasyonuna yakın bir konumdadır ve caddenin karşı tarafında restoranlar ve parklar bulunur. Şehrin ünlü alışveriş merkezi Yorkville de kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Öğrencilere sunulan imkânlar arasında mikrodalga fırın ve buzdolabıyla donatılmış bir ortak oda ve ücretsiz internet erişimi sunan bir bilgisayar odası bulunur. İster TOEFL veya Cambridge Sınavı’na (CAE) yönelik bir kurs, ister daha genel bir ESL programı seçmiş olun, okulun harikulade konumu ve güler yüzlü personeli size büyük avantaj sağlayacak.

Toronto:  Toronto, Kanada’nın güneydoğusunda, turizm ve ticaret merkezidir. Metropolün tüm imkânlarının yanında, şehir içinde dahi el değmemiş doğal güzelliklere ev sahipliği yapar. Metro hattı şehir merkezindeki her yere kolayca ulaşımı sağlarken otobüs hatları şehrin geri kalanında ulaşımı kolaylaştırır.

LSI Toronto: LSI’ın kendine özgü eğitim esaslarına göre geliştirdiği ders içeriklerine ek olarak sosyal aktivitelerle öğrencilerin dil gelişimi desteklenir. Algonquin Park’ta Kamp turu gibi heyecan verici deneyimlerin yanında çeşitli spor aktiviteleri, tarihi ve turistik gezilere katılma şansı sunar. CN Tower’da 360° Toronto turlarına katılabilir, Niagara Şelalesinin eşsiz güzelliğini izleyebilir ya da Toronto adalarında muhteşem doğa yürüyüşlerine çıkabilirsiniz.

Okulun Konumu: Şehir merkezinin Rosedale bölgesinde yer alır.

Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.

Donanım: İnteraktif derslerin yürütüldüğü 17 sınıf, maksimum 15 kişilik sınıflar, ücretsiz wi-fi hizmeti, öğrenciler için yemek ve dinlenme salonları.

Sunulan Programlar: Her ders 50 dakikadır. Genel İngilizce(20), Yoğun İngilizce(25 veya 30), İş İngilizcesi (20GI+10), Sınav Hazırlığı(20, 24 veya 30), Akademik İngilizce(25) kursları sunulur.

Premium kurslar: Bire Bir(20,30,40 veya 50), 9 Günlük Kompakt Kurs(82 veya 92), Mini Grup(20,30 veya 40)

LSI ONLINE ÖĞRENME PORTALI: Kişiye özel oluşturulan hesaplarda, öğrencilerin sınav sonuçlarına ulaşabilmesi, ek derslerini takip etmesi, sınıf içinde öğrendiklerini pekiştirmesi ve özel öğrenme hedefi oluşturması amaçlanır.

« 1 arasında 2 »