LSI İsviçre

LSI İsviçre

Almancayı İsviçre’de öğrenin ve olağanüstü manzaraları, şık ve modern kentleri ve uluslararası öğrencilere sunduğu sayısız imkanlarıyla bu büyüleyici ülkenin tadını çıkarın.

LSI’ın İsviçre’deki dil okulu, ülkenin en büyük kenti Zürih’in merkezinde yer alıyor. Zürih Gölü’nden ve fotoğraflık tarihi kent merkezinden birkaç dakika yürüyüş mesafesinde mükemmel bir konumda bulunan LSI Zürih, tüm bölgeyi keşfetmek için de ideal bir nokta. Kısa süre önce baştan aşağı yenilenen okul, öğrencilerine mükemmel imkanların yanı sıra yardımsever ve cana yakın bir personel ve son derece deneyimli öğretmenlerle hizmet sunuyor.

Farklı ortamlarda Almanca pratik yaparken bu küçük ama olağanüstü güzellikteki ülkenin sunduğu en büyük güzelliklerin tadını çıkarmanıza olanak tanıyan farklı aktivitelerle dolu eğlenceli ve renkli sosyal programımız, İsviçre’deki Almanca kursunuzu kusursuz bir şekilde tamamlıyor. Aktiviteler arasında kış sporları, yüzme; yaz aylarında yelken, müze ziyaretleri ve eski şehirde yürüyüş turları yer alıyor.