LSI Londra Hamstead Dil Okulu

LSI Londra Hamstead Dil Okulu

Yapraklarla örtülü, etkileyici Hampstead bölgesi, Londra’nın en iyi saklanmış sırlarından biridir. Restoranlar, kafeler ve butiklerle dolu olan, Londra’nın en büyük parkı Hampstead Heath’i de içine alan ve şehir merkezinden yalnızca 20 dakika uzaklıkta bulunan Hampstead, İngilizceyi İngiltere’de öğrenmek için ideal bir yerlerden biridir.

Dil okulumuz, güzel ve gözlerden uzak bir bahçe içinde, Viktorya tarzı ferah bir binada hizmet vermektedir. İster TOEFL’e veya Cambridge Sınavlarına hazırlanıyor, ister daha genel ESL/EFL programlarımızdan birinde İngilizce öğreniyor olun, bilgisayar odası, dil laboratuvarı ve kablosuz internetin dahil olduğu mükemmel imkanlarla İngilizce kursunuzdan en iyi şekilde faydalanacaksınız.

Hampstead:  Londra’nın kuzeyinde ve merkeze 5 km uzaklıkta bulunur. Ağaçlık alanları ve parklarıyla görenleri büyüleyen bir yapısı vardır. Doğayla iç içe oluşunun yanında canlı ve hareketli bir semttir.

LSI Londra: LSI’ın kendine özgü eğitim esaslarına göre geliştirdiği ders içeriklerine ek olarak sosyal aktivitelerle öğrencilerin dil gelişimi desteklenir. Geniş bahçesinde mangal partileri ve spor etkinlikleri yapılmaktadır. Bunların yanında hafta sonu gezileri, müzikallere katılma şansı sunar.

Okulun Konumu: Hampstead parkına 10 dakikalık mesafede konumlanmıştır. Ayrıca Londra’nın en gözde pazarlarından Camden Lock Markete de oldukça yakındır.

Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.

Donanım: İnteraktif derslerin yürütüldüğü 12 sınıf, maksimum 15 kişilik sınıflar, ücretsiz wi-fi hizmeti öğrenci dinlenme salonu ve bahçe.

Sunulan Programlar: Her ders 50 dakikadır. Genel İngilizce(20), Yoğun İngilizce(25 veya 30), İş İngilizcesi (20GI+10), Sınav Hazırlığı(20, 24 veya 30), Akademik İngilizce(25) kursları sunulur.

Premium kurslar: Bire Bir(20,30,40 veya 50), 9 Günlük Kompakt Kurs(82 veya 92)

LSI ONLINE ÖĞRENME PORTALI: Kişiye özel oluşturulan hesaplarda, öğrencilerin sınav sonuçlarına ulaşabilmesi, ek derslerini takip etmesi, sınıf içinde öğrendiklerini pekiştirmesi ve özel öğrenme hedefi oluşturması amaçlanır.