LSI Londra Ealing Dil Okulu

LSI Londra Ealing Dil Okulu

Ealing, Londra’nın batısında, kafeler, mağazalar ve parklarla dolu sevimli, aile merkezli bir yerleşim bölgesidir. Mükemmel ulaşım bağlantılarına sahip 3. Bölgede yer aldığından, Londra’nın merkezine metroyla yalnızca 20 dakikada ulaşabilirsiniz. Program, Ealing Broadway İstasyonundan yalnızca 10 dakikalık yürüyüş mesafesindeki Ealing Green College’da gerçekleştirilecektir. Kolej, Ealing’in en büyük parkı olan Walpole Park’a bakmaktadır. Kurs, İngilizce eğitimleri ile Londra’da gerçekleştirilen sayısız eğlence aktivitesini bir araya getirir.

Londra Ealing: Ealing, Londra’nın batısında konumlanır. Hafta sonu aile gezileri için en çok tercih edilen yerleşim bölgelerinden biridir. Ünlü kahve dükkanları, restoranları ve alışveriş caddeleri dışında büyük müzik ve komedi festivallerine ev sahipliği yapar.

LSI Ealing: 12-17 yaş arasındaki çocuklar için hazırlanmış özel programıyla Ealing Green College binasında gerçekleştirilen yaz okulu programı, bu yaş grubundaki çocukların tüm eğitim ve eğlence ihtiyaçlarına hitap eder. Sabah veya öğleden sonra aktiviteleri ve cumartesi gezileriyle öğrencilerin sosyalleşerek, okulda öğrenilenleri pekiştirmelerine destek olur.

Okulun Konumu: Ealing Broadway İstasyonundan 10 dakikalık yürüyüş mesafesindeki Ealing’in en büyük parkı Walpole Park içindedir.

Konaklama: Tam pansiyon aile yanı seçeneği mevcuttur. Tüm konaklamalar okula yürüme mesafesindedir.

Donanım: İnteraktif derslerin yürütüldüğü maksimum 16 kişilik sınıflar, ücretsiz wi-fi hizmeti ve tesis içi kafe.

Sunulan Programlar: Her ders 50 dakika haftada 20 derstir.

LSI ONLINE ÖĞRENME PORTALI: Kişiye özel oluşturulan hesaplarda, öğrencilerin sınav sonuçlarına ulaşabilmesi, ek derslerini takip etmesi, sınıf içinde öğrendiklerini pekiştirmesi ve özel öğrenme hedefi oluşturması amaçlanır.