LSI Brighton Dil Okulu

LSI Brighton Dil Okulu

Deniz kenarında capcanlı bir şehir olan Brighton sadece tarihi rıhtımı ve ikonik akide şekerleri ile değil, renkli bir gençlik kültürü ile dolu kent merkezinin sunduğu sayısız ve çok çeşitli eğlence imkanlarıyla da ünlüdür. Harika mağazalar, restoranlar ve barların yanında fotoğraflık sahil şeridi ile de Brighton, İngiltere’de İngilizce öğrenmek isteyen her yaştan ve her kültürden öğrenciler için hayat dolu ve samimi bir şehirdir.

Brighton okulumuz, birbirinden yürüyerek yalnızca 10 dakika uzaklıkta bulunan iki kampüsten meydana gelmektedir. Mağazalar, kahve evleri, publar, restoranlar ve eğlence merkezi oldukça yakındadır.İster TOEFL/TOEIC/IELTS sınavlarına yönelik olarak hazırlanmış bir programı, ister Cambridge Sınavı Kursunu, ister Standart EFL/ESL kurslarımızdan birini seçin, LSI Brighton’ın merkezi konumundan, mükemmel ulaşım bağlantılarından ve tümünde ücretsiz internet erişimi sunulan yedi derslik ve bir öğrenim merkezi ile öğrencilere sunduğu olağanüstü fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Brighton: Brighton, İngiltere’nin güneyinde yer alan bir şehirdir. İki üniversiteye sahip bu kıyı şehri, canlı ve hareketli bir hayatın yanı sıra sanatla iç içe geçmiş yapısıyla da ün salmıştır. Londra’ya trenle yalnızca 50 dakikadır. Şehir içinde gece saatlerinde de çalışan otobüslerle şehrin hemen her yerine kolay ulaşım sağlanırken, şehir çevresindeki ulaşım trenle sağlanır.

LSI Brighton:  : LSI’ın kendine özgü eğitim esaslarına göre geliştirdiği ders içeriklerine ek olarak sosyal aktivitelerle öğrencilerin dil gelişimi desteklenir. Şehir içinde ve dışında tarihi, mimari ve kültürel gezilerin yanı sıra öğrenciler için düzenlenen eğlencelere katılma şansı sunar.

Okulun Konumu: Şehir merkezinde birbirlerine yürüyerek 10 dakikalık mesafelerde bulunan 2 kampüsten oluşan okul çevresinde kafeler, publar ve eğlence merkezleri vardır.

Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.

Donanım: İnteraktif derslerin yürütüldüğü 29 sınıf, maksimum 15 kişilik sınıflar, ücretsiz wi-fi hizmeti ve bahçe.

Sunulan Programlar: Her ders 50 dakikadır. Genel İngilizce(20), Yoğun İngilizce(25 veya 30), İş İngilizcesi (20GI+10), Sınav Hazırlığı(20, 24 veya 30), Akademik İngilizce(25) kursları sunulur.

Premium kurslar: Bire Bir(20,30,40 veya 50), 9 Günlük Kompakt Kurs(82 veya 92)

LSI ONLINE ÖĞRENME PORTALI: Kişiye özel oluşturulan hesaplarda, öğrencilerin sınav sonuçlarına ulaşabilmesi, ek derslerini takip etmesi, sınıf içinde öğrendiklerini pekiştirmesi ve özel öğrenme hedefi oluşturması amaçlanır.