LSI San Diego Dil Okulu

LSI San Diego Dil Okulu

Kilometrelerce uzanan altın kumsallara ve Amerika Birleşik Devletleri’nin en güzel iklimlerinden birine sahip olan capcanlı ve rengarenk San Diego kenti, California’da İngilizce öğrenmek için ideal bir şehirdir.

Dil okulumuz, yakın çevresindeki restoranlar, mağazalar ve ulaşım bağlantıları ile San Diego’nun tam kalbinde yer alır. Ünlü San Diego Hayvanat Bahçesi, Symphony Hall konser salonu ve San Diego Körfezi yürüyüş mesafesindedir. Birçok farklı İngilizce programımız arasında, TOEFL ve Cambridge Sınavı’na hazırlık kursları da sunarız. Modern bir binada yer alan okulda İngilizce öğrenirken, ücretsiz internet erişiminin sunulduğu bilgisayar odası gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz.

San Diego: San Diego ‘’Amerika’nın en iyi şehri olarak anılmaktadır. Kaliforniya’nın en güneyinde Los Angeles ve Meksika arasında doğal bir limana kurulmuştur.

LSI San Diego: Okul sonrası plajlara, adalara, dağlara ve çöllere yakın olmasıyla San Diego bölgesinde eğlenmek için çok fazla seçenek vardır. Sörf, yelken kar kayağı ve hatta Los Angeles’a Las Vegas’a ve Meksika’ya da gezi turları düzenlenmektedir.

Okulun Konumu: Okul şehrin en merkezinde bulunup, San Diego Hayvanat Bahçesi, Gaslamp Bölgesi, Balboa Parkı ve San Diego Körfezi gibi yerlere yürüme mesafesindedir.

Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.

Donanım: Maximum 15 kişilik, 18 dersliği olan LSI San Diego, ücretsiz Wi-Fi kullanımı, öğrenci dinlenme salonu ve öğle yemeği salonu da bulunmaktadır.

Sunulan Programlar: Dersler 50 dakika olup; Genel İngilizce (20), Yoğun (25 ve 30) İş İngilizcesi (20+5 ya da 10), Akademik kurslar, TOEFL, IELTS ve küçüklere yönelik İngilizce programları sunulur.

LSI EĞİTİM PORTALI: Online öğretim sisteminde test sonuçlarınıza ulaşabilir, birebir ders öncesi hazırlanıp çalışmalarınızı kaydedebilirsiniz ve öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz.