LSI New York Dil Okulu

LSI New York Dil Okulu

LSI New York güzel ve tarihi bir binada yer almaktadır, ikonik Grand Central istasyonu yapan mimarlar tarafından tasarlanmış. Okul İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yerdir, One World Trade Center binasına sadece blok uzakta, aşağı Manhattan’ın popüler ilçesinde. Dünyanın en muhteşem şehirlerinden birinde bizimle İngilizce dil kursu çalışın.

Dil okulumuz, Manhattan’nın Battery Park ve the Hudson nehirine muazzam manzaraları sunan aydınlık ve ferah sınıflara sahiptir.Tesisler bilgisayar laboratuarı, toplantı odası, ücretsiz Wi-Fi mevcuttur; ve dinlenmeleri için bir öğrenci salonu. Amerikalı ve uluslararası öğrencilerle kaynaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm imkânlar mevcuttur. LSI New York, MCNY’de eğitim gören öğrencilerin yönlendirilebildiği ESL programlarından biridir. Başka bir deyişle, öğrenciler LSI’de eğitim görürken altı krediye kadar MCNY derslerine de kaydolabilir veya TOEFL puanı aranmaksızın MCNY’nin lisans ve lisans üstü programlarına geçiş yapabilir. MCNY’nin hızlandırılmış dersleri sayesinde öğrenciler, sadece bir yıllık bir çalışma ile işletme mastırını tamamlayabilir.  LSI New York’a katılmak için en az 16 yaşında olmalısınız.

New York: Dünya’nın en popüler şehri takma adı Big Apple olan New York Amerika’nın Doğusunda yer alıyor. Şehir ışıklarının hiç sönmediği, gecesi gündüzü kalabalık ve dünyanın her yerinden farklı kültürlerin bir araya geldiği şehirdir.

LSI New York: LSI, tarihi uzun yıllara dayanan, hem eğitim kalitesiyle hem de ekonomik olmasıyla ünlenmiş bir dil okuludur. Sosyal aktiviteleriyle ve konuşma kulüpleriyle öğrencilere İngilizce öğrenmeyi eğlenceli ve kolay hale getirmeye çalışmaktadır. Okulun konumu New York’ta çok merkezi olup, okul bitiminde ulaşımın da metro ve otobüs ile yaygın olduğundan, etkinlik yapmaya oldukça müsaittir.

Okulun Konumu: LSI New York; Wall Street, New York Menkul Kıymetler Borsası, Ulusal 11 Eylül Anıtı ve Özgürlük Kulesi’ne sadece birkaç blok uzaklıkta olmasıyla şehrin neredeyse ortasında konum almaktadır.

Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.

Donanım: Maximum 15 kişilik, 12 dersliği olan LSI New York’ta, ücretsiz Wi-Fi kullanımı ve öğle yemeği salonu da bulunmaktadır.

Sunulan Programlar: Dersler 50 dakika olup; Genel İngilizce (20), Yoğun (25 ve 30) İş İngilizcesi (20+5 ya da 10), Akademik kurslar , TOEFL, IELTS gibi kurslar sunulur.

LSI EĞİTİM PORTALI: Online öğretim sisteminde test sonuçlarınıza ulaşabilir, birebir ders öncesi hazırlanıp çalışmalarınızı kaydedebilirsiniz ve öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz.