LSI Boston Dil Okulu

LSI Boston Dil Okulu

ABD’nin en eski kentlerinden Boston, zengin bir kültürel mirasa sahiptir ve ziyaretçilerine yapılacak ve görülecek sayısız aktivite sunar. Güzel Sanatlar Müzesi’nden Boston Common’da buz patenine, Fenway Park’da basketbol maçlarına kadar, Boston’un herkese verebileceği bir şey var. Amerika’da İngilizce öğrenmek isteyenler için ideal bir mekandır.

Chinatown ile Tiyatro ve Finans kuruluşlarının toplandığı mahallelerin kesişme noktasında yer alan LSI Boston, metro, otobüs ve banliyö treni istasyonlarına yakındır. Dil okulumuz, internet erişimi sunan, bilgisayar odası ve öğrenci salonu ile İngilizce eğitiminize yardımcı olmak için mükemmel imkanlar sağlar. Bu tesiste, TOEFL sınavına hazırlık kurslarının yanında daha genel ESL programları da sunarız.

Boston: Boston, Massachusetts eyaletinde bulunan tarihi ve modernliğiyle gerçek bir Amerikan şehridir. İçinde birçok kolej ve üniversite barındırmaktadır böylelikle bölgede öğrenci sayısı oldukça fazladır.

LSI Boston: Sosyal aktiviteler ve müze gezileri ve tarihi yürüyüşler yapılabilir ve beyzbol maçı izlemeye gidilebilecek bir yer.

Okulun Konumu: Çin Mahallesi ile Tiyatro ve Finans Bölgelerinin sınırlarında, kahverengi taşlı bir ticari binada yer alır. Ulaşımı oldukça kolay bir konumdadır. Okula çok yakın bir mesafede metro durağı bulunmaktadır.

Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.

Donanım: Maximum 15 kişilik, 9 dersliği olan LSI Boston’da, ücretsiz Wi-Fi kullanımı ve öğrenci dinlenme salonu da bulunmaktadır.

Sunulan Programlar: Dersler 50 dakika olup; Genel İngilizce (20), Yoğun (25 ve 30) İş İngilizcesi (20+5 ya da 10), Akademik kurslar, TOEFL, IELTS ve küçüklere yönelik İngilizce programları sunulur.

LSI EĞİTİM PORTALI: Online öğretim sisteminde test sonuçlarınıza ulaşabilir, birebir ders öncesi hazırlanıp çalışmalarınızı kaydedebilirsiniz ve öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz.